Dlaczego warto zainwestować w baterie umywalkowe?

Bateria i zlew to nieodłączny tandem. Z tego względu najlepiej jest kupować je razem. Jest to obowiązkowe tak samo jak toaleta czy wanna. Baterie umywalkowe służą nam do regulowania przepływu wody. Dzięki nim możemy ustawić nie tylko temperaturę wody, która spływa, ale też jej ilość. Nowoczesne baterie łazienkowe działają na takiej zasadzie, że woda zacznie lecieć w momencie gdy podstawimy swoje ręce, a przestanie gdy zabierzemy.

Takie technologie stosuje się częściej w miejscach publicznych, aby ograniczyć rozpowszechnianie bakterii i chorób. Baterie te możemy kupić zarówno w sklepach internetowych, jak i punktach sprzedaży w sklepach z armaturą. Oczywiście można też kupić zwykłą baterię łazienkową, jest nie tylko tańsza, ale też przez wielu użytkowników bardziej funkcjonalna i pożądana.

baterie umywalkowe - inspiracja

Wodooszczędne baterie umywalkowe

Idealne baterie umywalkowe łączą w sobie minimalistyczny design i funkcjonalność. Projektowane są zarówno do nowych, jak i modernizowanych łazienek. Kupując baterię do łazienki musimy zwrócić uwagę na ilość przepływającej wody na minutę. Oprócz tego ważne jest, czy sterowana jest jednym czy dwoma uchwytami. Do wodooszczędnych baterii trzeba zaliczyć te na podczerwień. Mają one wiele zalet. Po pierwsze mając brudne ręce nie ubrudzimy baterii, oraz podczas mycia zębów woda nie leci przez cały czas, nie musimy pamiętać o jej zakręceniu.

Bateria wodospad

Baterie wodospadowe są wyjątkowe. Woda wypływająca z kranu o takim kształcie rzeczywiście przypomina wodospad. Jest ona idealna zarówno w domowej łazience, jak i w budynkach użytku publicznego. Baterię tą można wykonać z solidnego mosiądzu oraz pokryć bardzo dobrej jakości chromem, aby osiągnąć dłuższą żywotność oraz efekt lustra.

Dla uzyskania najlepszych rezultatów przy takiej baterii zalecane ciśnienie wody wynosi pomiędzy 1-5 bara, oraz trzeba mieć ¼ obrotowy zawór ceramiczny. Taka umywalkowa bateria jest również bardzo estetyczna i nowoczesna, ale również niestety droższa od klasycznej.

Bogaty asortyment baterii znajdziesz na stronie internetowej Deante.pl, w dziale oferty baterie umywalkowe

Related Posts

This Post Has One Comment

  1. Myślę, że wiele z powyższych wypowiedzi są trafne. Z częścią się nie zgadzam, ale wynika to raczej z moich osobistych przekonań, aniżeli samej treści wypowiedzi.

    Deb0308 – Polecam:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
15 ⁄ 5 =