Co powinniśmy wiedzieć o odzieży reklamowej?

Odzież reklamowa to świetny sposób na to, aby wzmacniać więzi poszczególnych klientów z pracownikami. Wybór może okazać się jednak nieco problematyczny, co wiąże się z dużą ilością różnorodnych strojów. Czy stroje firmowe są dobrym rozwiązaniem? Jaka odzież reklamowa na eventy sprawdzi się najlepiej? Na co zwrócić uwagę wybierając odzież reklamową? Jakie techniki oznakowania można wykorzystywać? Odpowiedzi na te pytania znaleźć można w poniższym artykule, do którego przeczytana serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych czytelników.

Czy stroje firmowe są dobrym rozwiązaniem?

Nie da się ukryć, że odzież reklamowa wykorzystywana jest w wielu firmach. Wśród nich wyróżnić możemy te w branży gastronomicznej, logistycznej, budowalnej, a także w różnorodnych salonach sprzedaży. Przykładowo w przypadku kawiarenek i restauracji doskonałym rozwiązaniem wydają się być koszulki z nadrukowanym logo, a także fartuszki i zapaski. Nieco inaczej wygląda to w przypadku pracowników fizycznych. Często wykorzystuje się polary z nadrukiem, kamizelki odblaskowe, a także koszulki z logiem. Branża budowlana charakteryzuje się tym, że obowiązki wykonywane są poza pomieszczeniem. Dlatego warto wyposażyć się zarówno w lekkie ubrania, jak i te, które skutecznie ochronią przed deszczem i chłodem.

Jaka odzież reklamowa na eventy sprawdzi się najlepiej?

Duże firmy bardzo często organizują ciekawe wydarzenia, które mają na celu podtrzymywanie poprawnych relacji z klientami. Dzięki temu pośrednio mają wpływ na świadomość marki. W takich sytuacjach doskonałym rozwiązaniem wydaje się być obdarowywanie klientów różnorodnymi upominkami. Dość częstą praktyką są wysokiej klasy ubrania, na których widoczne jest znakowane logo. W ten sposób jesteśmy w stanie niskim kosztem przekonać do siebie wiele potencjalnie zainteresowanych osób.

Na co zwrócić uwagę wybierając odzież reklamową?

Niezależnie od tego czy odzież reklamowa przeznaczona jest dla klientów, a może dla pracowników, każdorazowo powinniśmy zdecydować się na wysokiej jakości tekstylia. Pamiętajmy o tym, że niskiej jakości odzież jest w stanie skutecznie uprzykrzyć pracę członków załogi. Na co warto więc zwrócić uwagę podczas wyboru odzieży reklamowej? Kluczowe znaczenie ma zarówno gramatura, jak i sam skład materiału. Najbardziej rozsądne są materiały oddychające, których gramatura wynosi przynajmniej 190 g. Istotna jest również mniej oczywista odporność na zaciągania, wielokrotne pranie czy też podrażnienia skóry. Kolejnym aspektem godnym uwagi jest dostępność. Co to oznacza z praktycznego punktu widzenia? Odzież reklamowa powinna być dostępna w całej gamie rozmiarowej. Tylko w taki sposób jesteśmy w stanie dopasować ubrania niemalże dla wszystkich pracowników.

Jakie techniki oznakowania można wykorzystywać?

Wiemy już, na jakie aspekty zwracać uwagę podczas zakupu odzieży reklamowej. Warto posiąść podstawową wiedzę na temat podstawowych technik znakowania odzieży reklamowej. Największą popularnością cieszy się sitodruk, który doskonale sprawdza się do znakowania tekstyliów toreb i koszulek. Alternatywnym rozwiązaniem jest termodruk. Metoda ta polega na tym, że przygotowuje się wzór na specjalnej folii transferowej. Zostaje on wgrzewany za pośrednictwem prasy termicznej. Dość częstą techniką jest także sublimacja, która stosowana jest przede wszystkim do znakowania smyczy reklamowych lub odzieży sportowej. Nieco droższym sposobem jest haft reklamowy, który uznawany jest za trwały i ekskluzywny.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
9 + 2 =